Общее·количество·просмотров·страницы

среда, 16 апреля 2014 г.

Коновалюк викликав Путіна на поєдинок із дзюдо Біл

Кандидат у президенти України Валерій Коновалюк запропонував Володимиру Путіну вирішити всі спірні питання між Україною і Росією на татамі. У понеділок, 14 квітня, у мережі з'явилося відео інтерв'ю кандидата на пост президента України Валерія Коновалюка одному з російських телеканалів, повідомляє ТСН. На питання про ставлення до політики російського президента Коновалюк відповів, що не дивиться російські телеканали і тому не стежить за виступами Путіна.

Однак, користуючись нагодою, Коновалюк передав Путіну пропозицію вирішити всі розбіжності та спірні питання між країнами під час борцівського поєдинку. "Я, як і Володимир Володимирович, майстер спорту із дзюдо, ми могли б зустрітися і вирішити всі наші проблеми на татамі", - заявив кандидат у президенти України.

Валерій Коновалюк відзначив в одному зі своїх інтерв'ю російським журналістам , що він також, як і Володимир Путін, займається бойовими мистецтвами. Як і Президент Росії, кандидат на аналогічну посаду на Україні, є майстром спорту в боротьбі на татамі. За словами політика, він вважає, що тактика російського Президента в плані прийняття непрогнозованих рішень, дає йому певні переваги на політичній арені.

Саме тому Коновалюк запропонував Володимиру Путіну не тільки зустрітися для обговорення питань в офіційному форматі, але і на татамі для дзюдо в рамках поєдинку. Чи погодиться російський Президент на подібну зустріч, залишається загадкою.


И ещё:

Федерализация развалит Украину - Кучма

Второй президент Украины убежден, что Россия не прибегнет к интервенции

Второй президент Украины (1994-2005) Леонид Кучма убежден, что Россия не прибегнет к интервенции, однако, чтобы не допустить федерализации, которая приведет к развалу страны, необходима в том числе и помощь Запада и США.

"Интервенции нам ожидать не следует. Если бы это предполагалось, так надо было давно сделать. Потому что мы были настолько слабы, что подняли бы руки и сдались в плен без единого выстрела. Я имею в виду аннексию Крыма, потому что там действительно можно было со стороны Украины сделать много того, чтобы не допустить ситуации, которая сегодня есть", - сказал Кучма в интервью "Радио Свобода".

Однако, как отметил экс-президент, "мы видим сегодня ситуацию на юго-востоке Украины, что там серьезно занимаются российские структуры вместе с пятой колонной, которая есть в Украине, чтобы обстановку в этих регионах взвинтить до беспредела".
Комментариев нет:

Отправка комментария